GÖREVDE BAŞLAMA AYRILMA
1-Alp ASLANARGUN































































































































































































































































































































































































































































































































Kurucu Kaymakam































































































































































































































































































































































































































































































































17.08.1989 19.11.1991































































































































































































































































































































































































































































































































2-Veysel TİRYAKİ 19.11.1991 15.06.1992































































































































































































































































































































































































































































































































3-Ahmet CENGİZ 15.06.1992 11.10.1993































































































































































































































































































































































































































































































































4-Ahmet APAN V. 09.08.1993 14.09.1993































































































































































































































































































































































































































































































































5-Erdoğan BEYPINAR 30.12.1993 03.05.1995































































































































































































































































































































































































































































































































6- Alper Faruk GÜNGÖR

































































































































































































































































































































































































































































































































12.01.1995
































































































































































































































































































































































































































































































































15.09.1999
7- Resül ÇELİK V. 16.09.1999 28.06.2001
8- Sezgin ÜÇÜNÇÜ V. 29.06.2001 16.10.2001
9- Ertuğ Şevket AKSOY V. 17.10.2001 07.04.2003
10- Alp ARSLAN 08.04.2003 26.10.2003
11- Ferhat BURAKGAZİ V. 27.10.2003 29.10.2003
12- Cengiz ÜNSAL V. 30.10.2003































































































































































































































































































































































































































































































































04.08.2005































































































































































































































































































































































































































































































































29.11.2004































































































































































































































































































































































































































































































































11.09.2005































































































































































































































































































































































































































































































































13- Fatih KIZILTOPRAK V. 30.11.2004 24.04.2005
14-Ceyhan ARKUN V. 25.04.2005 04.08.2005
15-Murat UZ V. 12.09.2005 01.05.2006
16-Erdoğan Turan ERMİŞ V. 02.05.2006































































































































































































































































































































































































































































































































09.10.2006
03.05.2006































































































































































































































































































































































































































































































































18.03.2007































































































































































































































































































































































































































































































































17-Mehmet YILDIRIM V. 04.05.2006 04.07.2006
18-Mehmet Şirin YAŞAR V 05.07.2006 08.10.2006
19-Naci AKTAŞ 19.03.2007 22.09.2008
20-Engin AVCI 22.09.2008 25.02.2009
21-Mutlu ALMALI 25.02.2009 16.09.2011
22-Fatih KAŞIKÇI V. 16.09.2011 08.11.2011
23-Sezer SÖZEN V. 09.11.2011 18.03.2012

24-ŞabanArdaYAZICI 19.03.2012

20.09.2014

25-Murat AYDIN 08.10.2014

26.06.2015

26- Erkan YILMAZ 29.06.2015 GÖREVDE