Aksaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Bölüm Bşk. Yrd. Dr.Öğr.Üyesi Bülent KESKİN, Aksaray Üniversitesi Kamu Denetçiliği Kulübü Başkanı Şahin ELÇİ, Başkan Yardımcısı Cihat BİRGE ve Aksaray Üniversitesi Kamu Denetçiliği Kulübü  öğrencileri Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN'ı ziyaret  etti.
  Aksaray Üniversitesi Kamu Denetçiliği Kulübü Başkanı Şahin ELCİ, Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN plaket takdim etti. Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN Aksaray Üniversitesi Kamu Denetçiliği Kulübünün ziyaretlerinden dolayı, Aksaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Bölüm Bşk. Yrd. Dr.Öğr.Üyesi Bülent KESKİN'e ve öğrencilere teşekkür etti.
Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN, Aksaray Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencileri ile yerel yönetimlerde mülki idarenin üstlendiği görevler ve önemi, Kaymakamlığın hizmetleri hakkında sohbet etti. Öğrencilerin çoğunun hedefi olan Kaymakamlık için, nasıl çalışılması ve nelere dikkat edilmesi ile ilgili bilgi veren Kaymakamımız, sürecin zorlu olduğunu ancak hedefte ne varsa azimle, kararlılıkla çalışanların eninde sonunda hedefine ulaşılacağını söyledi.
Ayrıca, Kamu Denetçiliği Kulübü ve Kaymakamlığımız işbirliği ile köy okullarına kütüphane ve kitap çeşitliliğinin  artırılması ile ilgili proje çalışması hakkında görüşülerek yakın zamanda planlanması yapılacağı konuşuldu.