Aksaray Valisi  Sayın Ali Mantı İlçemizi Ziyaret Etti.
 
 
           Aksaray Valisi Sayın Ali MANTI, beraberinde Emniyet Müdürü Ali KARABAĞ, Jandarma Komutanı Albay Fuat ANIK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan ALTUNDAĞ, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL, İl Sağlık Müdürü Cengizhan KILIÇASLAN, İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent SAKLAV ile birlikte ilçemizi ziyaret etti.
 
Valimiz Ali MANTI ve beraberindeki heyeti, Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN, Belediye Başkanı Tuncay ATAK, STK başkanları, daire amirleri,  köy ve mahalle muhtarları ile halk karşıladı. Sayın Valimiz Ali MANTI, İlçemiz ziyaretlerine Kaymakamlığımızı ziyaret ederek başladı.  İlçemizin genel durumu, sorun ve ihtiyaçları ile ilgili Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN'dan brifing aldı. Kaymakamlık Toplantı Salonunda mahalle ve köy muhtarları ile tanışan Valimiz Ali MANTI, muhtarların isteklerini dinledi.
 
             İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyareti ile gezi ve incelemelerine devam eden Valimiz Ali MANTI, İlçe Belediye Başkanlığını ziyaret ederek Belediye Başkanı Tuncay ATAK'dan belediye hizmetleri hakkında bilgi aldı. Valimiz Ali MANTI daha sonra, 2018 YILI Kadın Girişimciliğinin Güçlendirilmesi Programında Birinci Olan ve ilçemizde solucan gübresi ve kültür mantarı üretimi yapan Gülistan YILDIRIM'ın üretim yerini ziyaret ederek yerinde  incelemelerde bulundu. Valimiz Ali MANTI, Gülistan YILDIRIM'a  projesinin başarılarından dolayı hediye çeki verdi.
 
Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN ve Belediye Başkanı Tuncay ATAK'ın Sayın Valimiz Ali MANTI ve beraberindeki heyeti Ağaçören Öğretmenevinde ağırlamasının ardından, Ağaçören Halk Eğitim Merkezini ve SODES İle Kadınlar Üretime Geçiyor  Projesini ziyaret eden Valimiz, kursa katılan kadınlara başarılar diledi. Valimiz Ali MANTI SODES Projesi kapsamında açılan Servis Elemanı Kursu Öğrencilerine Kurs Katılım Belgelerini verdi.