İLÇE KAYMAKAMIMIZ ZİKRULLAH ERDOĞAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ.
 
            Ağaçören Kaymakamlığı SYD Vakfı'nın ev sahipliğinde şehit aileleri ile gazilere iftar verildi.Ağaçören Öğretmenevinde düzenlenen iftar programına İlçe Kaymakamımız Zikrullah ERDOGAN, İlçe Belediye Başkanımız Tuncay ATAK, daire amirleri, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
 
            Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programı sonunda İlçe Müftüsü Yaşar TOKER  tarafından şehit ve gaziler için dua edildi.
 
            İlçe Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN konuşmalarında, “Mübarek Ramazan-ı Şerif ayında şehit yakınlarımızla ve gazilerimizle orucumuzu açmak bizi çok mutlu etti. Davetimizi kabul edip geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum, bize şeref verdiniz.Bu aziz vatanın bir karış toprağını vermemek için gözünü kırpmadan seve seve canını veren şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.Şehit ve gazilerimize olan minnettarlığımızı kelimelerle ifade etmek mümkün değildir.Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.'' dedi.
 
            İftar programının ardından İlçe Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN tarafından şehit yakınları,gaziler ve ailelerine Kuran-ı Kerim ve bayrağımız hediye edildi.