İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa DOĞAN ve Halk Kütüphanesi Müdürü Çağatay VAN Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN'ı makamında ziyaret etti. İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa DOĞAN ve Halk Kütüphanesi Müdürü Çağatay VAN Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN'a yeni görevinde başarılar diledi..
 
 
            İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa DOĞAN ve Halk Kütüphanesi Müdürü Çağatay VAN, Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN'ın himayelerinde  "Bin öğrenciye 1000 yeni Kitap"   sloganı ile Kitap ihtiyacını karşılamak, okul kütüphanelerini  zenginleştirmek, öğrencilerimize ve velilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, öğrencilerimizde inceleme ve araştırma bilincini arttırmak, düşünce ufuklarını genişleterek daha duyarlı ve bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla İlçemizde başlatmış olduğu  proje üzerine fikir alışverişi yaptılar.
İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa DOĞAN ve Halk Kütüphanesi Müdürü Çağatay VAN, İl Kültür ve Turizm  Müdürlüğü'nce, İlçemizin ve Ağaçören Cevizi'nin tanıtımı için Kaymakamlığımız ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına yardım ve öncülük edeceklerini, birlikte tanıtım çalışmaları içinde olacaklarını belirttiler.
Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa DOĞAN ve Halk Kütüphanesi Müdürü Çağatay VAN 'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.