İlçemizde Masa Tenisi Turnuvası Düzenlenecektir.Masa Tenisi Turnuvasına Katılmak İsteyenler Başvuru Yapabilirler
 
MASA TENİSİ TURNUVASI KATILIM ŞARTLARI
 
1-Müsabakalar Ağaçören Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü  Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.
2-Turnuvaya katılmak isteyen sporcuların 24/12/2018  gününe kadar Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğüne veya Ağaçören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yazılı olarak 20 tl katılım ücretiyle birlikte başvurularını yapacaklardır.
3-Sporcular müsabaka saatinden 15 dakika önce salonda hazır bulunacak.
4-Turnuva kurallarına uymayan veya centilmenlik dışı davranan sporcular turnuvadan ihraç edilecektir. Oyun kurallarını ihlal edenler (Kavga. Küfür, Hakaret vb.) Kurul kararı ile turnuvadan ihraç edileceklerdir. İhraç edilen oyuncu diğer maçlarda da oynatılmayacaktır.
5-Müsabakalarda Masa Tenisi oyun kuralları geçerlidir.
6-Müsabakalara bay-bayan tüm Ağaçören halkı(öğrenciler dahil) katılabilecektir.
7-Müsabakaların başlangıç saatinde hazır olmayan sporcular 5 dakika beklenir. Bu süre içerisinde salonda hazır olmayan sporcular hükmen yenik sayılır.
8-Turnuvada yer alan oyunculardan spor yapmasına engel, bilinen veya bilinmeyen sağlık sorunları olanlar, her türlü sorumluluğu kabul ederek turnuvaya katılmayı kabul etmiş sayılırlar. 
9- Spor salonunda sadece spor ayakkabısı giyilecektir. Dışarıda giyilen ayakkabılarla salona girilmesi kesinlikle yasaktır. Spor salonunda raket ve top bulunmakta olup, sporcular kendileri raket getirebileceklerdir.
10- Maçlar tek maç eleme usulüne göre yapılacak. Müsabakalarda maçlar 11 sayılık 3 set üzerinden oynanır ve 2 set kazanan maçı da kazanmış sayılır.
11-İtirazlar yazılı olarak tertip komitesine yapılacaktır. Tertip komitesi itiraz dilekçesinin kendilerine ulaşmasının ardından 1 gün içerisinde kararlarını açıklayacaktır.
12-Turnuvanın yürütülmesinden tertip komitesi sorumludur. Her türlü olay karşısında tertip komitesinin alacağı kararlar uygulanacaktır.
13-Turnuvada dereceye girenlerden 1. ye yarım altın 2. ye çeyrek altın 3. ye gram altın ödül olarak verilecektir.
14-Şartnamede bulunmayan ve daha sonra doğabilecek bütün konularda karar almaya tek yetkili tertip komitesidir.
15- Turnuvada maçları yönetecek hakemler Yunus Emre KÜTÜK ve Muharrem BEKLEVİÇ’tir.
16-Bilgilendirme toplantısı ve fikstür çekimi 24/12/2018 günü saat 16:00’de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılacaktır. Turnuva 25/12/2018  günü başlayacak fikstür ise Kaymakamlık internet sitesinde yayınlanacaktır.
17-Bu turnuvanın Başkanı İlçemiz Kaymakamı Sayın Zikrullah ERDOĞAN olup, turnuvada görevli tertip komitesi ve sporcular kendilerine karşı sorumludurlar.
18-Bu şartname 18 maddeden ibaret olup, turnuvaya katılan tüm sporcular şartnamede   belirtilen hususlara uymayı ve yerine getirmeyi  taahhütsüz kabul etmiş sayılırlar.