Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN, Ağaçören İlçe        Hastane'si doktorlarını ve çalışanlarını tebrik ederek, İlçemiz hastanesi doktorlarına ve  sağlık çalışanlarına karanfil vererek tüm personelin Tıp Bayramı’nı kutladı ve çalışmalarında başarılar diledi.
 
Ağaçören İlçe  Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Ali ALTUNPARMAK ve Ağaçören İlçe Hastane Müdürü İnan AKYÜZ ziyaretlerinden dolayı Kaymakamız  Zikrullah ERDOĞAN 'a teşekkür etti.
  
Samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Kaymakam Zikrullah ERDOĞAN,  ''İnsanlar için sağlık her şeyden önemli olmaktadır. Bu nedenle sağlık çalışanları başta doktorlarımız ve hemşirelerimiz olmak üzere zor bir görev gerçekleştirmekteler. İnsanların en sıkıntılı anlarının paylaşıldığı bu zor görevin başarıyla bitmesi için gece gündüz hiç durmadan mücadele etmekteler. Ağaçören'de başta İlçe Hastanemiz olmak üzere tüm sağlık kuruluşlarımız  görevlerini en iyi şekilde yapmaktalar. Zaman zaman bazı sıkıntılar yaşansa da özverili bir çalışma var. Bunu görmekteyiz. Ben Ağaçören'de yaşayan tüm vatandaşlar adına ilçemizde görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını  kutluyorum.'' dedi.