İlçe Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat YALVAÇ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bilal ALTAN  ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Birlik Müdürü Mustafa EROĞLU ile, Ağaçören İmam Hatip Ortaokulu, Ağaçören İmam Hatip Lisesi, Kırımini İlkokulu/Ortaokulu ve Ağaçören Çok Programlı Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.
            Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN Ağaçören İmam Hatip Ortaokulu, Ağaçören İmam Hatip Lisesi'nde  yaptığı inceleme ile okullarımızın eksik, ihtiyaçlarının  ve öğretmen ve öğrencilerin taleplerinin imkanlar ölçücünde giderileceğini belirtti.
Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN, , Kırımini İlkokulu/Ortaokulunda öğrenci ve öğretmenlerle tanışıp, taşımalı öğrencilere öğlen yerilen yemekleri denetledi.
Ardından Ağaçöen Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda öğrencilerle bir araya gelen Kaymakamımız, öğrencilerle tanışıp, gelecekle ilgili  planlamaları  hakkında görüştü.
Sonrasında Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN, İmam Hatip Lisesi Erkek Öğrenci Yurdunda inceleme yaparak, akşam yemeğinde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle sohbet eden Kaymakamımız, istek, dilek ve ihtiyaçlarını dinledi...