GÖREVİ ADI - SOYADI İŞ
Kaymakam Batuhan TAŞGIN 331 21 00
BELEDİYE BAŞKANI    
Belediye Başkanı Tuncay ATAK 331 20 07
GENEL VE KATMA BÜTÇELİ KURULUŞ VE GENEL MÜDÜRLÜKLERİ    
GARNİZON KOMUTANLIĞINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI    
İlçe Jandarma Komutanı Ahmet DİKİCİ 331 27 06
VALİ YARDIMCILARI, EMNİYET MÜDÜRÜ, İL GENEL MECLİS BAŞKANI,İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ    
İlçe Emniyet Amiri Oğuzhan TUTAR 331 22 38
TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇR BAŞKANLARI    
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mustafa YÜKSEL  
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Duran ERDEM  
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Dede DOĞAN  
BAKANLIK MÜFETTİŞLERİ, HESAP UZMANLARI, SAYIŞTAY DENETÇİLERİ, BAKANLAR, YEMİNLİ MURAKIPLAR    
BAKANLAR KURULU KARARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İL TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN, MÜD.    
BAŞBAKANLIĞA VE DEVLET BAKANLIKLARINA BAĞLI KURULUŞLAR    
İlçe Müftüsü Yaşar TOKER 331 24 78
NOTERLER    
     
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
İlçe Yazı İşleri Müdürü Adnan YÜREKLİER 331 21 00
İlçe Özel İdare Müdürü Eyyüp İLBEY 331 24 94
İlçe Nüfus Müdürü Mustafa BÖLÜKBAŞ 331 25 13
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
Malmüdürü V D. Murtaza KAPUSUZ 331 34 01-331 24 86
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
İlçe Milli Eğitim Müdürü v. Nihat YALVAÇ 331 24 89
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bilal ALTAN 332 24 89
     
Halk Eğitim Merkez Müdürü Davut PINAR 331 24 03
BAYINDIRLIK ve İSKAN BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
Tapu Sicil Müdür V. Kemal ÇAKIR 331 24 93
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
Sağlık Grup Başkanı Mustafa US 331 30 76
Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa US 331 30 76
ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
PTT Müdürü V. Dede GÖKTAŞ 331 24 10
     
TARIM ve KÖY İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
Tarım İlçe MüdürüV. Orhan ŞAHİN 331 21 49
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
Medaş İşletme Şefi Yusuf ERTÜRK 331 22 00-331 24 08
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR    
Halk Kütüphanesi İlçe Müdür   331 24 80
SYDV Müdürü Üçler ARSLANHAN 331 26 73
KHGB Müdürü Mustafa EROĞLU 331 24 79
RESMİ VE ÖZEL BANKALAR    
T.C. Ziraat Bankası Müdürü Sıddık GÖK 331 21 23
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ    
Ağaçören İlçesi İl Genel Meclis Üyesi Ercan YEŞİLÖZ  
Ağaçören İlçesi İl Genel Meclis Üyesi Etem KABAY  
MESLEKİ KURULUŞLAR    
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nazım PINAR 331 35 47
Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Yusuf GEDİK  
Ağaçören Tarım Kredi K. Ünal CEYLAN 331 20 03
Ziraat Odası Cevdet SALCAN 331 21 21
Süt Birliği Ümit ECİK 331 23 82
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER    
     
MERKEZ İLÇEYE BAĞLI MAHALLE MUHTARLARI    
Kale Mahallesi Muhtarı Sebahattin ŞAHAN 331 24 54
Gümüştepe Mahalle Muhtarı Mustafa GÖKTAŞ  
Yeni Mahalle Muhtarı İlhan ACAR  
Zafer Mahalle Muhtarı Orhan GÖRGÜLÜ 331 21 46
Yurtsever Mahalle Muhtarı Yusuf YILMAZ  
MERKEZ İLÇEYE BAĞLI KÖY MUHTARLARI    
Abalı Köyü Muhtarı Erol EKİNCİ  
Abdiuşağı Köyü Müslüm EROĞLU  
Avşar Köyü Muhtarı Hacı ÖZTÜRK  
Ahırlı Köyü Muhtarı Yusuf ÖZKAN  
Çatalçeşme Köyü Muhtarı Salih ÇETİN  
Dadılar Köyü Muhtarı Halil ALTINDAĞ  
Demircili Köyü Muhtarı Ayhan DEMİRCİ  
Göllü Köyü Muhtarı Abdulkadir BAYAR  
Göynük Köyü Muhtarı Ferhat YILDIRIM  
Güzelöz Köyü Muhtarı Muammer ÇETİN  
H.Ahmetli Davutlu Köyü Muhtarı Fethi TALAY  
H.Ahmetli Tepeköy Muhtarı İbrahim ALTUNTAŞ  
Hacıismailli Köyü Muhtarı Mehmet EROL  
Hüsrev Köyü Muhtarı İshak ALTUNTAŞ  
Kaşıçalıklar Köyü Muhtarı Nuri YILDIRIM  
Kederli Köyü Muhtarı Eren SEVİNÇ  
Kılıçlı Köyü Muhtarı Erol GÖRGÜLÜ  
Kırımini Köyü Muhtarı Muammer BOZTEPE  
Kurtini Köyü Muhtarı Ayhan YÜCEL  
Kütüklü Köyü Muhtarı Rafettin BİLECEN  
Oymaağaç Köyü Muhtarı Emin GÜNEY  
Sarıağıl Köyü Muhtarı Ömer Hacı YILDIRIM  
Sarıhasanlı Köyü Muhtarı Şuayıp GÜNAYDIN  
Sofular Köyü Muhtarı İzzet EROL  
Yağmurhüyüğü Köyü Muhtarı Veli ALTUNKAYA  
Yenice Köyü Muhtarı Bekir GÜZEL  
Yenişabanlı Köyü Muhtarı Erol ALTUNDAĞ  
Camili Köyü Ali GÜLER  
MERKEZ OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİ    
Çok Programlı Lise Ali Fuat GÜNEŞ 331 21 12-331 20 20
Atatürk Orta okulu Turgay EFE 331 20 51
Ağaçören Ana Okulu Serpil ALTAN 331 20 28
Ağaçören İlk okulu İshak KARAKAYA 331 20 08
Öğretmenevi Müdürü Şemsettin KOCABEY 331 20 08
BELDE VE KÖY OKULLARI    
Camili İlk / Orta okulu SEYFİ YAVUZ 339 40 77
Kederli İlk / Orta okulu REFİK DİKİLİ 335 60 91
Kırimini İlk / Orta okulu Recep ÖZTÜRK 336 70 75